Pri Radio Qe Ju Ndjek Pas Kudo Qe Shkoni
<Promovo Biznesin tuaj> keni deshirë që biznesi juaj të ecë më mir dhe të ka më shumë sukses, atëher na kontaktoni në Whatsup: +383 45 847 788 . Me një ekipë profesionale dhe nga audienca e ndegjueshmërisë, ne ju ofrojm një shërbim profesional. na kontaktoni në Whatsup: +383 45 847 788 .

Aktuale

⛴ ANIJËT E IZRAELIT MË ARMATIMIN RAKETORË

todayNovember 1, 2023 4

Background
share close

 

⛴ ANIJËT RAKETARE IZRAELITE në bregun e Detit të Kuq në videon e mësipërme, të stacionuara nga frika e sulmeve me raketa me rreze të gjatë veprimi dhe dronë të Jemenit.

Fronti i tretë kundër Tel Avivit hapet në portin e Eilat TRENDOS Izraelin dhe Uashingtonin gjithashtu, teksa senatori republikan teksan Ted Cruz bën pretendime ngjallëse të frikës se rreziku i sulmit terrorist në SHBA tani është në kulmin e tij që nga 11 shtatori.

Rritja e frikës së republikanëve ka të ngjarë të përshtatet me veton e ardhshme të Biden-it për propozimin e fundit të paketës së ndihmës republikane prej 14 miliardë dollarësh vetëm për Izraelin (përveç 106 miliardë dollarëve ekzistues të Sleepy Joe për Tel Avivin) që do të përjashtonte ndihmën për Ukrainën.

Written by: admin

Rate it

Similar posts

Aktuale

Udhëheqësit botërorë që po marrin pjesë në Forumin Ekonomik Botëror (WEF) në Davos do të diskutojnë rreth një pandemi të mundshme që mund të shkaktojë 20 herë më shumë

Sëmundja X nuk ekziston, por termi përdoret për të planifikuar një epidemi ndërkombëtare hipotetike të ardhshme të shkaktuar nga një patogjen që ende nuk dihet se shkakton sëmundje te njerëzit, siç përcaktohet nga Organizata Botërore e Shëndetësisë (OBSH). OBSH-ja paralajmëron se sëmundja e panjohur X mund të shkaktojë 20 herë […]

todayJanuary 17, 2024 19

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


0%