Pri Radio Qe Ju Ndjek Pas Kudo Qe Shkoni
<Promovo Biznesin tuaj> keni deshirë që biznesi juaj të ecë më mir dhe të ka më shumë sukses, atëher na kontaktoni në Whatsup: +383 45 847 788 . Me një ekipë profesionale dhe nga audienca e ndegjueshmërisë, ne ju ofrojm një shërbim profesional. na kontaktoni në Whatsup: +383 45 847 788 .

Aktuale

Çifti ndaloi në ndalesë trafiku me 50 kilogramë ar dhe 500 mijë euro para në dorë

todayNovember 1, 2023 6

Background
share close

 

Çifti ndaloi në ndalesë trafiku me 50 kilogramë ar dhe 500 mijë euro para në dorë

Një shofer 60-vjeçar dhe pasagjeri i tij 42-vjeçar u arrestuan nën dyshimin për pastrim parash, njoftoi policia gjermane të martën. Dyshohet për pastrim parash.

Gjatë një kontrolli të dielën në një stacion shërbimi autostrade në A3 pranë Hunderdorf, shoferi tha se ishte duke shkuar për në Turqi. Hetuesit më pas zbuluan ar dhe para të fshehura në makinë dhe i konfiskuan të dyja. Një urdhër arresti për dyshen është lëshuar të hënën.

Written by: admin

Rate it

Similar posts

Aktuale

Udhëheqësit botërorë që po marrin pjesë në Forumin Ekonomik Botëror (WEF) në Davos do të diskutojnë rreth një pandemi të mundshme që mund të shkaktojë 20 herë më shumë

Sëmundja X nuk ekziston, por termi përdoret për të planifikuar një epidemi ndërkombëtare hipotetike të ardhshme të shkaktuar nga një patogjen që ende nuk dihet se shkakton sëmundje te njerëzit, siç përcaktohet nga Organizata Botërore e Shëndetësisë (OBSH). OBSH-ja paralajmëron se sëmundja e panjohur X mund të shkaktojë 20 herë […]

todayJanuary 17, 2024 19

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


0%