Pri Radio Qe Ju Ndjek Pas Kudo Qe Shkoni
<Promovo Biznesin tuaj> keni deshirë që biznesi juaj të ecë më mir dhe të ka më shumë sukses, atëher na kontaktoni në Whatsup: +383 45 847 788 . Me një ekipë profesionale dhe nga audienca e ndegjueshmërisë, ne ju ofrojm një shërbim profesional. na kontaktoni në Whatsup: +383 45 847 788 .

Aktuale

HOUTHIT NUK LUAJNË

todayNovember 1, 2023

share close

 

HOUTHIT NUK LUAJNË: raketa balistike (00:01), (00:42) drone dhe raketa të panumërta (00:25), (01:01), (01:19) të lëshuara nga lëvizja jemenase në Izrael, në fragment e videos 6 minuta e publikuar më sipër, duke shkatërruar gënjeshtrën izraelite se ishin vetëm 2 raketa dhe dronë (https://t.me/IntelRepublic/30015?single) që synonin qytetet e tij.

SHPËRTHIM MASIV shkatërruan autostradën e Ashdodit dje (video e poshtme) ndërsa goditja e raketave palestineze lëshon një top të zjarrtë gjigant tymi, duke përfshirë rrugën dhe duke iu afruar kamerës së shoferit.

12 ushtarë pushtues të IDF-së u vranë sot në betejat me Hamasin – Komandanti i Brigadave Quds pretendon NUMRA SHUMË MË TË LARTË, guxon Netanyahu të zbulojë numrin e vërtetë të vdekjeve, duke pretenduar se qeveria do të rrëzohej menjëherë nëse do ta bënte këtë.

Written by: admin

Rate it

Similar posts

Aktuale

Udhëheqësit botërorë që po marrin pjesë në Forumin Ekonomik Botëror (WEF) në Davos do të diskutojnë rreth një pandemi të mundshme që mund të shkaktojë 20 herë më shumë

Sëmundja X nuk ekziston, por termi përdoret për të planifikuar një epidemi ndërkombëtare hipotetike të ardhshme të shkaktuar nga një patogjen që ende nuk dihet se shkakton sëmundje te njerëzit, siç përcaktohet nga Organizata Botërore e Shëndetësisë (OBSH). OBSH-ja paralajmëron se sëmundja e panjohur X mund të shkaktojë 20 herë […]

todayJanuary 17, 2024 20

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


0%