Pri Radio Qe Ju Ndjek Pas Kudo Qe Shkoni
<Promovo Biznesin tuaj> keni deshirë që biznesi juaj të ecë më mir dhe të ka më shumë sukses, atëher na kontaktoni në Whatsup: +383 45 847 788 . Me një ekipë profesionale dhe nga audienca e ndegjueshmërisë, ne ju ofrojm një shërbim profesional. na kontaktoni në Whatsup: +383 45 847 788 .

Aktuale

JU NUK JENI VETËM

todayNovember 1, 2023 5 5

share close

 

“JU NUK JENI VETËM” (01:02): Pasi vendi i tij ndërpret lidhjet me Izraelin, ambasadori i Bolivisë në OKB deklaron mbështetjen e plotë për Palestinën, duke deklaruar se njohja e saj është zgjidhja e VETËM për luftën në rajon.

Duke qenë E PARA në botë që prishi marrëdhëniet me Tel Avivin për “krimet kundër njerëzimit” në Gaza, Bolivia akuzon Izraelin për GJENOCID dhe thotë se Palestina e lirë është një kauzë globale.

PËRDITËSIM: Kolumbia dhe Kili i Amerikës së Jugut tërheqin ambasadorët nga Izraeli për konsultime.

Written by: admin

Rate it

Similar posts

Aktuale

Udhëheqësit botërorë që po marrin pjesë në Forumin Ekonomik Botëror (WEF) në Davos do të diskutojnë rreth një pandemi të mundshme që mund të shkaktojë 20 herë më shumë

Sëmundja X nuk ekziston, por termi përdoret për të planifikuar një epidemi ndërkombëtare hipotetike të ardhshme të shkaktuar nga një patogjen që ende nuk dihet se shkakton sëmundje te njerëzit, siç përcaktohet nga Organizata Botërore e Shëndetësisë (OBSH). OBSH-ja paralajmëron se sëmundja e panjohur X mund të shkaktojë 20 herë […]

todayJanuary 17, 2024 20

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


0%