Pri Radio Qe Ju Ndjek Pas Kudo Qe Shkoni
<Promovo Biznesin tuaj> keni deshirë që biznesi juaj të ecë më mir dhe të ka më shumë sukses, atëher na kontaktoni në Whatsup: +383 45 847 788 . Me një ekipë profesionale dhe nga audienca e ndegjueshmërisë, ne ju ofrojm një shërbim profesional. na kontaktoni në Whatsup: +383 45 847 788 .

Aktuale

Komandanti i Trupave Detare amerikane, gjenerali Eric Smith është plagosur

todayNovember 1, 2023 6 5

Background
share close

 

Sot zyrtarisht në SHBA u bë e ditur se komandanti i Trupave Detare amerikane, gjenerali Eric Smith është plagosur dhe se është transferuar me urgjencë në spital.

Uashingtoni zbuloi sot se plagosja e Smith ndodhi të dielën e kaluar në mbrëmje, ndërsa kjo çështje u raportua vetëm sot, gjë që ngre paqartësi rreth natyrës së plagosjes së Smithit dhe vendit ku ai u plagos, veçanërisht pasi marinsat amerikanë janë forcat e përdorura nga Uashingtoni në operacionet ushtarake. jashtë kufijve të saj.

Pritet që plagosja e Smith ishte rezultat i një bombardimi që kishte në shënjestër një nga bazat ushtarake të Uashingtonit në rajonin përreth entitetit izraelit, veçanërisht pasi Smith është komandanti i forcave amerikane që aktualisht po mbështesin ushtrinë izraelite kundër rezistencës palestineze.

Ndërkohë, mbani të përditësuar
Na ndiqni në Facebook PriRadio

Written by: admin

Rate it

Similar posts

Aktuale

Udhëheqësit botërorë që po marrin pjesë në Forumin Ekonomik Botëror (WEF) në Davos do të diskutojnë rreth një pandemi të mundshme që mund të shkaktojë 20 herë më shumë

Sëmundja X nuk ekziston, por termi përdoret për të planifikuar një epidemi ndërkombëtare hipotetike të ardhshme të shkaktuar nga një patogjen që ende nuk dihet se shkakton sëmundje te njerëzit, siç përcaktohet nga Organizata Botërore e Shëndetësisë (OBSH). OBSH-ja paralajmëron se sëmundja e panjohur X mund të shkaktojë 20 herë […]

todayJanuary 17, 2024 20

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


0%