Pri Radio Qe Ju Ndjek Pas Kudo Qe Shkoni
<Promovo Biznesin tuaj> keni deshirë që biznesi juaj të ecë më mir dhe të ka më shumë sukses, atëher na kontaktoni në Whatsup: +383 45 847 788 . Me një ekipë profesionale dhe nga audienca e ndegjueshmërisë, ne ju ofrojm një shërbim profesional. na kontaktoni në Whatsup: +383 45 847 788 .

Aktuale

LIBAN– ‘Ne jemi me rezistencën’

todayNovember 1, 2023

Background
share close

 

LIBAN– ‘Ne jemi me rezistencën’: Hezbollahu aleat forcat e Fajr-it bashkohen me frontin Liban-Izrael

Sulmi me raketa në Kiryat Shmona tregon
mund të zgjerojë më tej operacionet

“Ne nuk jemi në harmoni të plotë me Hezbollahun,” tha Hammoud, duke folur për The National nga zyra e tij në qytetin jugor të Saida javën e kaluar. “Ne nuk pajtohemi me ta për disa gjëra. Por ne jemi me ta për sa i përket rezistencës kundër Izraelit.”

Written by: admin

Rate it

Similar posts

Aktuale

Udhëheqësit botërorë që po marrin pjesë në Forumin Ekonomik Botëror (WEF) në Davos do të diskutojnë rreth një pandemi të mundshme që mund të shkaktojë 20 herë më shumë

Sëmundja X nuk ekziston, por termi përdoret për të planifikuar një epidemi ndërkombëtare hipotetike të ardhshme të shkaktuar nga një patogjen që ende nuk dihet se shkakton sëmundje te njerëzit, siç përcaktohet nga Organizata Botërore e Shëndetësisë (OBSH). OBSH-ja paralajmëron se sëmundja e panjohur X mund të shkaktojë 20 herë […]

todayJanuary 17, 2024 20

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


0%