Pri Radio Qe Ju Ndjek Pas Kudo Qe Shkoni
<Promovo Biznesin tuaj> keni deshirë që biznesi juaj të ecë më mir dhe të ka më shumë sukses, atëher na kontaktoni në Whatsup: +383 45 847 788 . Me një ekipë profesionale dhe nga audienca e ndegjueshmërisë, ne ju ofrojm një shërbim profesional. na kontaktoni në Whatsup: +383 45 847 788 .

Aktuale

O Zoti im! 3 FËMIJËT E MI IKËN!

todayNovember 1, 2023 2

Background
share close

 

O Zoti im! 3 FËMIJËT E MI IKËN! Gjithçka që ky baba i ri palestinez mund të thotë pa pushim, duke zgjatur duart drejt qiellit, duke vajtuar dhe duke bërtitur në agoni, sapo mësoi lajmin dërrmues, raketat izraelite therën të gjithë fëmijët e tij në masakrën e kampit Jabalia.

Videoja e mësipërme tregon një burrë të pikëlluar që refuzon të besojë se janë vërtet të vdekur (00:32), duke u lutur miqve ngushëllues që ta lënë atë të gërmojë nëpër rrënoja.

Më shumë se 200 të vrarë, kryesisht FËMIJË dhe gra pasi Izraeli hodhi GJASHTË TON EKSLOSIV GJENOCIDAL në kampin e refugjatëve.

PËRDITËSIM: Hamasi njofton se 7 civilë izraelitë të mbajtur peng në Gaza janë vrarë gjithashtu nga masakra e IDF.

Written by: admin

Rate it

Similar posts

Aktuale

Udhëheqësit botërorë që po marrin pjesë në Forumin Ekonomik Botëror (WEF) në Davos do të diskutojnë rreth një pandemi të mundshme që mund të shkaktojë 20 herë më shumë

Sëmundja X nuk ekziston, por termi përdoret për të planifikuar një epidemi ndërkombëtare hipotetike të ardhshme të shkaktuar nga një patogjen që ende nuk dihet se shkakton sëmundje te njerëzit, siç përcaktohet nga Organizata Botërore e Shëndetësisë (OBSH). OBSH-ja paralajmëron se sëmundja e panjohur X mund të shkaktojë 20 herë […]

todayJanuary 17, 2024 20

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


0%