Pri Radio Qe Ju Ndjek Pas Kudo Qe Shkoni
<Promovo Biznesin tuaj> keni deshirë që biznesi juaj të ecë më mir dhe të ka më shumë sukses, atëher na kontaktoni në Whatsup: +383 45 847 788 . Me një ekipë profesionale dhe nga audienca e ndegjueshmërisë, ne ju ofrojm një shërbim profesional. na kontaktoni në Whatsup: +383 45 847 788 .

Aktuale

❗️❗️Hebrenjtë që flasin kundër luftës po rrihen nga regjimi i Netanyahu pa asnjë shpjegim

todayNovember 2, 2023 8

Background
share close

 

❗️❗️Hebrenjtë që flasin kundër luftës po rrihen nga regjimi i Netanyahu pa asnjë shpjegim

Dhe asnjë reagim ndaj këtij trajtimi brutal të demonstruesve nga BE dhe SHBA, sepse Netanyahu nuk është Yanukovych. Në vitin 2014, botës perëndimore i duhej grusht shteti në Ukrainë, dhe këtu i duhet një luftë.

Çfarë lloj qeverie është kjo që i shpall pacifistët si armiq dhe tradhtarë? Mbi të gjitha – hebrenjtë kundër hebrenjve.

Written by: admin

Rate it

Similar posts

Aktuale

Udhëheqësit botërorë që po marrin pjesë në Forumin Ekonomik Botëror (WEF) në Davos do të diskutojnë rreth një pandemi të mundshme që mund të shkaktojë 20 herë më shumë

Sëmundja X nuk ekziston, por termi përdoret për të planifikuar një epidemi ndërkombëtare hipotetike të ardhshme të shkaktuar nga një patogjen që ende nuk dihet se shkakton sëmundje te njerëzit, siç përcaktohet nga Organizata Botërore e Shëndetësisë (OBSH). OBSH-ja paralajmëron se sëmundja e panjohur X mund të shkaktojë 20 herë […]

todayJanuary 17, 2024 19

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


0%