Pri Radio Qe Ju Ndjek Pas Kudo Qe Shkoni
<Promovo Biznesin tuaj> keni deshirë që biznesi juaj të ecë më mir dhe të ka më shumë sukses, atëher na kontaktoni në Whatsup: +383 45 847 788 . Me një ekipë profesionale dhe nga audienca e ndegjueshmërisë, ne ju ofrojm një shërbim profesional. na kontaktoni në Whatsup: +383 45 847 788 .

Aktuale

Sulmi në Jabalia në Gaza: OKB-ja nuk përjashton “krimet e luftës”.

todayNovember 3, 2023 4

Background
share close

Zyra e OKB-së për të drejtat e njeriut nuk e ka përjashtuar që sulmi ajror i Jabalia mund të përbëjë një krim lufte:

“Duke pasur parasysh numrin e lartë të viktimave civile dhe shkallën e shkatërrimit (…), ne jemi seriozisht të shqetësuar se këto janë sulme joproporcionale që mund të përbëjnë krime lufte,” tha ai.

Sipas Hamasit, të paktën 195 palestinezë u vranë në sulmet izraelite në Jabalia të martën dhe të mërkurën. Rreth 120 persona janë ende të zhdukur nën rrënoja dhe të paktën 777 të tjerë janë plagosur.

 

Written by: admin

Rate it

Similar posts

Aktuale

Udhëheqësit botërorë që po marrin pjesë në Forumin Ekonomik Botëror (WEF) në Davos do të diskutojnë rreth një pandemi të mundshme që mund të shkaktojë 20 herë më shumë

Sëmundja X nuk ekziston, por termi përdoret për të planifikuar një epidemi ndërkombëtare hipotetike të ardhshme të shkaktuar nga një patogjen që ende nuk dihet se shkakton sëmundje te njerëzit, siç përcaktohet nga Organizata Botërore e Shëndetësisë (OBSH). OBSH-ja paralajmëron se sëmundja e panjohur X mund të shkaktojë 20 herë […]

todayJanuary 17, 2024 20

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


0%