Pri Radio Qe Ju Ndjek Pas Kudo Qe Shkoni
<Promovo Biznesin tuaj> keni deshirë që biznesi juaj të ecë më mir dhe të ka më shumë sukses, atëher na kontaktoni në Whatsup: +383 45 847 788 . Me një ekipë profesionale dhe nga audienca e ndegjueshmërisë, ne ju ofrojm një shërbim profesional. na kontaktoni në Whatsup: +383 45 847 788 .

Aktuale

KOHA PËR NDRYSHIM

todayNovember 5, 2023 6

share close

KOHA PËR NDRYSHIM planesh, thotë udhëheqja e IDF, pasi tani numërohen 19 ushtarë të vdekur me dhjetëra të tjerë të plagosur (ushtarët e plagosur në mënyrë kritike të çuar në barela për në spital në videon majtas poshtë) detyrojnë zyrtarët e Tel Avivit të rishikojnë strategjinë e sulmit tokësor pas pak progresi kuptimplotë.

Shkatërrimi i automjeteve izraelite mes humbjeve në përleshjet e rënda rreth Beit Hanoun, Rripi i Gazës Veriore (në hartë, poshtë djathtas) shtyn izraelitët të tërhiqen drejt zonave të zbrazëta – raporte të tjera përmendin gjithashtu luftëtarët palestinezë që u zënë prita ushtarëve pas shpine nga tunelet.
Zyrtarët izraelitë thonë se situata në terren është jashtëzakonisht e vështirë.

Stres i thellë teksa qajnë pas seancës (videoja poshtë)

 

Written by: admin

Rate it

Similar posts

Aktuale

Udhëheqësit botërorë që po marrin pjesë në Forumin Ekonomik Botëror (WEF) në Davos do të diskutojnë rreth një pandemi të mundshme që mund të shkaktojë 20 herë më shumë

Sëmundja X nuk ekziston, por termi përdoret për të planifikuar një epidemi ndërkombëtare hipotetike të ardhshme të shkaktuar nga një patogjen që ende nuk dihet se shkakton sëmundje te njerëzit, siç përcaktohet nga Organizata Botërore e Shëndetësisë (OBSH). OBSH-ja paralajmëron se sëmundja e panjohur X mund të shkaktojë 20 herë […]

todayJanuary 17, 2024 19

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


0%