Pri Radio Qe Ju Ndjek Pas Kudo Qe Shkoni
<Promovo Biznesin tuaj> keni deshirë që biznesi juaj të ecë më mir dhe të ka më shumë sukses, atëher na kontaktoni në Whatsup: +383 45 847 788 . Me një ekipë profesionale dhe nga audienca e ndegjueshmërisë, ne ju ofrojm një shërbim profesional. na kontaktoni në Whatsup: +383 45 847 788 .

Aktuale

BREAKING >>Rusia lëshon raketën ndërkontinentale nga nëndetësja bërthamore

todayNovember 6, 2023 5

share close

Testi i nëndetëses bërthamore ruse lëshon raketën ndërkontinentale Bulava

Nëndetësja e re strategjike bërthamore ruse, Imperator Alexander III, ka testuar me sukses një raketë balistike ndërkontinentale Bulava, tha ministria ruse e mbrojtjes.
te dielen.

Raketa, për të cilën Federata e Shkencëtarëve Amerikanë thotë se është projektuar për të mbajtur deri në gjashtë koka bërthamore, u lëshua nga një pozicion nënujor në Detin e Bardhë në brigjet veriore të Rusisë dhe goditi një objektiv mijëra kilometra larg në gadishullin Kamchatka në Largën Ruse. Lindje, tha ministria e mbrojtjes.

Written by: admin

Rate it

Similar posts

Aktuale

Udhëheqësit botërorë që po marrin pjesë në Forumin Ekonomik Botëror (WEF) në Davos do të diskutojnë rreth një pandemi të mundshme që mund të shkaktojë 20 herë më shumë

Sëmundja X nuk ekziston, por termi përdoret për të planifikuar një epidemi ndërkombëtare hipotetike të ardhshme të shkaktuar nga një patogjen që ende nuk dihet se shkakton sëmundje te njerëzit, siç përcaktohet nga Organizata Botërore e Shëndetësisë (OBSH). OBSH-ja paralajmëron se sëmundja e panjohur X mund të shkaktojë 20 herë […]

todayJanuary 17, 2024 20

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


0%