Pri Radio Qe Ju Ndjek Pas Kudo Qe Shkoni
<Promovo Biznesin tuaj> keni deshirë që biznesi juaj të ecë më mir dhe të ka më shumë sukses, atëher na kontaktoni në Whatsup: +383 45 847 788 . Me një ekipë profesionale dhe nga audienca e ndegjueshmërisë, ne ju ofrojm një shërbim profesional. na kontaktoni në Whatsup: +383 45 847 788 .

Bota

48 Results / Page 1 of 6

Background

Aktuale

Udhëheqësit botërorë që po marrin pjesë në Forumin Ekonomik Botëror (WEF) në Davos do të diskutojnë rreth një pandemi të mundshme që mund të shkaktojë 20 herë më shumë

Sëmundja X nuk ekziston, por termi përdoret për të planifikuar një epidemi ndërkombëtare hipotetike të ardhshme të shkaktuar nga një patogjen që ende nuk dihet se shkakton sëmundje te njerëzit, siç përcaktohet nga Organizata Botërore e Shëndetësisë (OBSH). OBSH-ja paralajmëron se sëmundja e panjohur X mund të shkaktojë 20 herë më shumë vdekje sesa pandemia e coronavirusit dhe forumi do të diskutojë përpjekjet për përgatitjen e sistemeve shëndetësore për sfidat e shumta. Për këtë në forum do të flasë edhe […]

todayJanuary 17, 2024 20

Aktuale

BREAKING >> Një nëndetëse e klasit Ohio mbërriti në zonën e përgjegjësisë të Komandës Qendrore të SHBA

BREAKING  – US CENTCOM: Më 5 nëntor 2023, një nëndetëse e klasit Ohio mbërriti në zonën e përgjegjësisë të Komandës Qendrore të SHBA. Kjo do të thotë se SHBA është gati të lëshojë raketa lundrimi drejt Iranit në rast të një përshkallëzimi ushtarak. Nuk ndodh shpesh që Qeveria e SHBA-së e pranon vendndodhjen e një SSGN. Kur kjo ndodh, është një mesazh i qatrë për kundërshtarët.

todayNovember 6, 2023 7

Aktuale

Dështon Iron Dome !!! >> VIDEO

Iron Dome është hekur në kuptimin e vërtetë të fjalës. Raketa e mbrojtjes ajrore kthehet në tokë, duke shpërndarë një breshër të përsosur të copëzave për të gjithë të përfshirët.

todayNovember 6, 2023 7

Aktuale

Kina ka thënë së fundmi se çdo shkelje e sovranitetit të Iranit do të shkaktojë një përgjigje nga Pekini

    Veçanërisht, Kina ka thënë së fundmi se çdo shkelje e sovranitetit të Iranit do të shkaktojë një përgjigje nga Pekini, i cili është gjithashtu një aleat shumë i ngushtë i Iranit siç është Moska. Kështu që; nëse Irani fillon një luftë kundër SHBA-së në rajon dhe Izraeli dhe SHBA-të do të përgjigjen duke kryer sulme ajrore mbi Iranin, ne po i afrohemi jashtëzakonisht shumë një lufte gjithëpërfshirëse me një aleancë me dy blloqe që po luftojnë njëri-tjetrin. Në […]

todayNovember 6, 2023 2

Aktuale

PAMJE APOKALIPTIKE NGA MBRËMBJA E DJESHME

SKENARI I KOHËS SË FUNDIT – Disa foto apokaliptike nga sulmet ajrore të mbrëmjes së djeshme nga Forcat Ajrore izraelite në Rripin e Gazës. Në disa foto mund të dalloni disa fenomene të çuditshme.   Ndërkohë, vazhdoni të përditësoheni Abonohuni në Pri Radio

todayNovember 6, 2023 5

Aktuale

BREAKING >>Rusia lëshon raketën ndërkontinentale nga nëndetësja bërthamore

Testi i nëndetëses bërthamore ruse lëshon raketën ndërkontinentale Bulava Nëndetësja e re strategjike bërthamore ruse, Imperator Alexander III, ka testuar me sukses një raketë balistike ndërkontinentale Bulava, tha ministria ruse e mbrojtjes. te dielen. Raketa, për të cilën Federata e Shkencëtarëve Amerikanë thotë se është projektuar për të mbajtur deri në gjashtë koka bërthamore, u lëshua nga një pozicion nënujor në Detin e Bardhë në brigjet veriore të Rusisë dhe goditi një objektiv mijëra kilometra larg në gadishullin Kamchatka në […]

todayNovember 6, 2023 5

Aktuale

URGJENT – Blinken tashmë ka mbërritur në Bagdad

  URGJENT – Blinken tashmë ka mbërritur në Bagdad për bisedime me kryeministrin Sudani – që nga tani e pakonfirmuar për shkak të masave të sigurisë Përveç kësaj: trupat iraniane të IRGC-së në Bagdad në gatishmëri të lartë, duke u përgatitur për diçka të madhe Ndërkohë, qendroni të përditësuar Abonohuni në  Pri Radio

todayNovember 6, 2023 3

0%