Pri Radio I Radio Qe Ju Ndjek Pas Kudo Qe Shkoni
Pri Radio PROMOVIM keni deshirë që biznesi juaj të ecë më mir dhe të ka më shumë sukses, atëher na kontaktoni në Whatsup: +383 45 847 788 ose në +43 677 644 98 591. Me një ekipë profesionale dhe nga audienca e ndegjueshmërisë, ne ju ofrojm një shërbim profesional. na kontaktoni në Whatsup: +383 45 847 788 ose +43 677 644 98 591

Videos

17 Results / Page 1 of 2

Background

Aktuale

Dështon Iron Dome !!! >> VIDEO

Iron Dome është hekur në kuptimin e vërtetë të fjalës. Raketa e mbrojtjes ajrore kthehet në tokë, duke shpërndarë një breshër të përsosur të copëzave për të gjithë të përfshirët.

todayNovember 6, 2023 6

Aktuale

BREAKING >>Rusia lëshon raketën ndërkontinentale nga nëndetësja bërthamore

Testi i nëndetëses bërthamore ruse lëshon raketën ndërkontinentale Bulava Nëndetësja e re strategjike bërthamore ruse, Imperator Alexander III, ka testuar me sukses një raketë balistike ndërkontinentale Bulava, tha ministria ruse e mbrojtjes. te dielen. Raketa, për të cilën Federata e Shkencëtarëve Amerikanë thotë se është projektuar për të mbajtur deri në gjashtë koka bërthamore, u lëshua nga një pozicion nënujor në Detin e Bardhë në brigjet veriore të Rusisë dhe goditi një objektiv mijëra kilometra larg në gadishullin Kamchatka në […]

todayNovember 6, 2023 3

Aktuale

INFO ALERT

INFO ALERT – Situata aktuale në kufirin Irako-Jordania pasi mijëra forca të PMU irakiane presin të marrin pjesë në luftën kundër Izraelit. Ndërkohë, mbani të përditësuar në Facebook >> Pri Radio

todayNovember 5, 2023 3

Aktuale

❗️❗️Hebrenjtë që flasin kundër luftës po rrihen nga regjimi i Netanyahu pa asnjë shpjegim

  ❗️❗️Hebrenjtë që flasin kundër luftës po rrihen nga regjimi i Netanyahu pa asnjë shpjegim Dhe asnjë reagim ndaj këtij trajtimi brutal të demonstruesve nga BE dhe SHBA, sepse Netanyahu nuk është Yanukovych. Në vitin 2014, botës perëndimore i duhej grusht shteti në Ukrainë, dhe këtu i duhet një luftë. Çfarë lloj qeverie është kjo që i shpall pacifistët si armiq dhe tradhtarë? Mbi të gjitha - hebrenjtë kundër hebrenjve.

todayNovember 2, 2023 8

Aktuale

Countdown> 03.11.2023 15:00H

E RE – Hezbollahu publikoi një video të re me shefin Nasrallah që tregon se ai do të japë një urdhër më 3 nëntor, se Jeruzalemi do të sulmohet. Ndërkohë, mbani të përditësuar Na ndiqni në Facebook  PriRadio

todayNovember 1, 2023 7

0%